• english
 • Wynajem powierzchni biurowej

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem powierzchni handlowej i lokali gastronomicznych prosimy o wypełnienie formularza SKLEPY I LOKALE GASTRONOMICZNE lub o kontakt telefoniczny:
  +48 32 60 50 010.

  Krótkoterminowym wynajmem stoisk i powierzchni handlowych na pasażu w Silesia City Center zajmuje się Dział Najmu Specjalnego.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wypełnienie ankiety WYNAJEM SPECJALNY lub o kontakt telefoniczny: + 48 32 60 50 049/50.

  Nowe możliwości dla drobnych przedsiębiorców

  Czym jest wynajem specjalny ?
  Możliwoscią wynajęcia :

  • powierzchni zlokalizowanych na obszarze wspólnym centrum handlowego tzn. na pasażu handlowym,

  • tymczasowo pustych powierzchni sklepowych.

  Korzyści dla Najemcy:

  Wynajem Specjalny charakteryzuje się krótkim czasem podpisania umowy, stosunkowo niskimi kosztami inwestycyjnymi oraz najlepszą lokalizacją, jaką możemy zaproponować naszym Najemcom - główne aleje centrum.

  Kto może być Najemcą?

  Każdy Kto:

  • jest zainteresowany rozpoczęciem prowadzenia swojej własnej firmy,

  • posiada swoją firmę i chce rozwinąć sieć sprzedaży,

  • oprócz typowej sprzedaży chce również rozreklamować swój produkt i markę na rynku,

  • jest hurtownikiem,

  • ma oryginalny pomysł i chce się nim podzielić

  Oferujemy możliwość wynajmu części powierzchni Punktu Informacyjnego zlokalizowanego na Placu Śląskim w Silesia City Center (6 m kw.) – w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w centrum handlowym. Powierzchnia przeznaczona jest do prowadzenia działalności usługowej.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
  Osoba kontaktowa:
  Aleksandra Jurga tel. 32 60 50 020

  Pola oznaczone * są obowiązkowe.

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ