• english
 • Karta podarunkowa – niezwykły prezent

  Karta podarunkowa Silesia City Center to idealny pomysł na wyjątkowy upominek. Dzięki niej osoba obdarowana ma możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu w ponad 300 sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum.

  Można ją kupić w Punkcie Informacyjnym na Placu Śląskim oraz przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – od 30 zł do 1000 zł, bez dodatkowych opłat. Kartę można kupić płacąc gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

  Jak to działa?

  Karta podarunkowa jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Jest aktywna w ciągu 30 minut od jednorazowego doładowania. Umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Silesia City Center. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.

  Jak sprawdzić stan środków?

  Aby sprawdzić stan środków na karcie podarunkowej wystarczy:

   

  - Zgłosić się do Punktu Informacyjnego znajdującego się na Placu Śląskim,

  - Zadzwonić na numer biura obsługi klienta Tel. (+48)224906923,

  - Zeskanować smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie karty.


  LINKI:

  - Kup Kartę Podarunkową on-line - LINK

  - Sprawdź stan karty - LINK

  - Aktywuj kartę - LINK

  - Regulamin programu - LINK

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ