• english
 • Black Price Days: moc okazji

  Ciesz się modnymi zakupami w najlepszych cenach. Upoluj coś nowego na sezon jesienno-zimowy.

  Podczas naszej piątkowo-sobotniej akcji Black Price Days masz szansę zdobyć wymarzone modele ulubionych marek w oszałamiających cenach!

  Wybieraj, przymierzaj i kupuj

  Przyjdź do Silesia City Center 29 i 30 listopada, by spełnić swoje zakupowe marzenia! Dzięki licznym rabatom i ofertom w tych dniach możesz dać się ponieść fantazji!

  Oprócz wyjątkowych ofert mamy dla ciebie prezent

  Zrób zakupy w sklepach Silesia City Center za minimum 300 zł na maksymalnie 3 paragonach i odbierz kartę podarunkową Silesia City Center o wartości 30 zł w Punkcie Odbioru Nagród na placu Śląskim. Bonusowe karty do odbioru każdego dnia akcji dla pierwszych 500 osób, które okażą dowody zakupu z danego dnia na wymaganą łączną kwotę (300 zł).

  Korzystaj z najlepszych okazji w tym sezonie

  Na zakupowe łowy zapraszamy w piątek do godziny 22.00 i w sobotę do godz. 21.00.
  Już teraz wybierz, które sklepy odwiedzisz jako pierwsze.

  Zobacz listę salonów biorących udział w akcji oraz specjalne oferty na Black Price Days.

  * Podczas weekendu okazji w Silesii będzie można skorzystać z bezpłatnej szatni.

  REGULAMIN

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ