• english
 • Najgorętsze letnie wyprzedaże

  Wyprzedź innych!

  Już pora na wakacyjne szaleństwo zakupowe. Zdobądź najlepsze okazy podczas wyprzedaży lata w największym na Śląsku centrum mody.

  Sklepy w Silesia City Center przygotowały fenomenalne okazje. Również salony ze słynnymi markami i ekskluzywne butiki z limitowanymi kolekcjami proponują najlepsze oferty sezonu.

  Daj się ponieść letniemu szaleństwu w centrum modowych wrażeń!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ