• english
 • Budujemy dinozaury!

  Przyłącz się do zabawy w archeologów. Buduj z nami stanowisko archeologiczne i odkrywaj dinozaury z klocków LEGO®.

  Prehistoryczna kraina w Silesii będzie otwarta dla wszystkich w weekend 10–11 maja w godz. 11.00–19.00 na placu Śląskim. Zapraszamy małych i dużych, szczególnie zapalonych konstruktorów i badaczy dżungli.

  Atrakcje czekają na całą rodzinę!
  § Na stanowisku archeologicznym będzie można budować prehistoryczne gady oraz mozaiki. Aż pół miliona klocków trafi do ogromnej układanki.
  § W strefie swobodnego budowania nowicjusze i zapaleńcy dostaną możliwość wykazania się fantazją w tworzeniu konstrukcji i obiektów z legendarnych klocków. Kto tylko da się ponieść wyobraźni, zyska szansę, by wykreować własny kolorowy świat.
  § Dla najmłodszych przygotowaliśmy baseniki wypełnione ulubionymi klockami LEGO DUPLO – by dzieciaki z radością poznawały kolory, kształty bryły i cyfry.
  § W czynnym przez cały weekend w strefie konkursowej uczestnicy mogą przygotować prace na zadany temat, by wygrać ciekawe nagrody. 


  Buduj jurajską przestrzeń i baw się do woli!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ