ZOSTAŃ RAJDOWCEM
Albo przynajmniej posłuchaj, co rajdowcy mają do powiedzenia o swoim sporcie i zasadach bezpiecznej jazdy, które znać powinien każdy kierowca. Okazją będzie zaplanowana na sobotę, 8 listopada, impreza "Jak zostać rajdowcem".
O godzinie 15.00 na Placu Słonecznym pojawią się samochody rajdowe oraz goście specjalni, m.in. wicemistrz Polski 2008 w klasyfikacji generalnej - Kajetan Kajetanowicz (zob. zdjęcia).
Od godz. 16.00 do 18.00 w restauracji Bierhalle odbędzie się ogólnodostępna konferencja promująca rajdy samochodowe, podczas której odkryte zostaną kulisy organizacji imprez rajdowych w Polsce, a zawodowi kierowcy opowiedzą o swojej przygodzie z rajdami samochodowymi, a także doradzą, jak rozpocząć karierę "rajdowca". Nie zabraknie też dyskusji na temat bezpiecznej jazdy samochodem oraz odpowiedniego zachowania się na drodze.
Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Automobilklub Zamkowy, Automobilklub Śląski, Kierowca Bezpieczny - Fundacja Krzysztofa Hołowczyca oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.
Zapraszamy.




