• english
 • Stylistka

  Stylistka

  Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Wybierz się na udane zakupy z profesjonalną stylistką! Skorzystaj z bezpłatnych porad stylistek Silesia CityCenter. Podczas trwających 2 h konsultacji otrzymasz praktyczne wskazówki jak podkreślić twoje atuty, dobierając odpowiedni fason i kolor pasujący do twojej urody oraz sylwetki.

  Praktyczne informacje

  Regulamin

  Serdecznie zapraszamy!

  Katarzyna Salomon Zatwarnicka

  505 016 035
  color@colorsens.pl
  Osobista stylistka, miłośniczka kolorów, personal shopper. Od ponad 10 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku. W pracy zawsze skupia się na odnalezieniu i wyeksponowaniu mocnych stron swoich klientów. Twierdzi, że świetnie można wyglądać bez względu na wiek. Nie warto bezkrytycznie podążać za modą, lepiej czerpać z niej inspiracje, stosując jedynie te elementy, które najlepiej pasują do sylwetki, osobowości i typu urody. Media piszą o niej: stylistka jak psycholog.

  Anna Oramus

  600 038 278
  info@annaoramus.pl
  Ekspertka z dziedziny analizy kolorystycznej., stylizacji i makijaży. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła system 12 typów kolorystycznych. Specjalizuje się w indywidualnych kursach wizerunku, warsztatach nauki makijażu, pomocy i przekazywaniu wiedzy w jaki sposób i gdzie robić optymalne dla siebie zakupy odzieży, dodatków, kosmetyków. Od lat współpracuje ze szkołami jako wykładowca stylizacji i wizażu, z agencjami fotograficznymi przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych, firmami szkoleniowymi w zakresie kreowania wizerunku, stylizuje pokazy mody oraz występuje w roli autorytetu w mediach.
  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

  SILESIA CITY CENTER

  NEWSLETTER


  Zapisz się do naszego bezpłatnegonewslettera,

  aby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi

  promocjami i wydarzeniamia w galerii Silesia.