DOROTA MIŚKIEWCZ W EMPiK-u
W niedzielę, 5 paĽdziernika, o godz. 15.00 w salonie EMPiK Silesia spotkanie z Dorotą Miśkiewicz - wybitnie uzdolnioną wokalistką, znaną m.in. z duetu z Cesarią Evorą. Artystka będzie podpisywała swoją najnowszą trzecią solową płytę "Caminho", na której królują subtelne brazylijskie bossa novy i samby.
Artystka również komponuje i pisze teksty. Znakiem rozpoznawczym jej niepowtarzalnego stylu są nastrojowe, liryczne kompozycje balansujące na granicy jazzu i wyrafinowanego popu. Na jej płytach można odnaleĽć kobiece, pełne zmysłowości ballady, klimaty etniczne, ale i ostrzejsze rockowe nuty.
Współpracowała i koncertowała z największymi gwiazdami show businessu: Nigel`em Kennedym, Tomaszem Stańko, Ewą Bem, Anną Marią Jopek, Wojciechem Młynarskim, Włodzimierzem Nahornym.
Wstęp wolny. Zapraszamy.




