• english
 • Nigdy więcej rozładowanego telefonu. Powerbanki w Silesia City Center

  Na pewno znacie to uczucie, gdy bateria Waszego telefonu pokazuje ostatnią kreskę, a Wy nie wzięliście ze sobą ładowarki. Od dzisiaj nie musicie się już tym przejmować. Silesia City Center oferuje wypożyczalnię powerbanków, dzięki którym możecie bezpłatnie podładować swój telefon na terenie Centrum. Samo wypożyczenie sprzętu jest darmowe, ale trzeba zostawić w depozycie kaucję w wysokości 50zł. Kaucja ta będzie zwracana po oddaniu sprzętu.

  Powerbanki dostępne są od lipca w Infopunkcie Silesia City Center przy Placu Śląskim, w godzinach otwarcia Centrum. Trzeba je zwrócić w dniu wypożyczenia, najpóźniej na 15 minut przed zamknięciem Infopunktu (nd – czw 20:45; pt 21:45).

   

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ