• english
 • Wyjątkowe GIFT BOXY na Dzień Mamy

  Podaruj Mamie wyjątkowy prezent. W perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl znajdziesz mnóstwo pomysłów na udane prezenty.

  Na dzień Mamy szczególnie polecamy nasze GIFT BOXY.

  Wybierz najlepszy dla Twojej Mamy - do wyboru masz między innymi limitowane zestawy z marek takich jak: La Mer, Bobbi Brown, Estee Lauder, Lancome czy Dr Irena Eris.

  Odkryj je wszystkie bo każdy GIFT BOX to wyjątkowy zestaw kosmetyków w atrakcyjnych cenach!

   

   

  Oferta ważna do 26 maja lub do wyczerpania zapasów.

  Szukaj w

  Douglas

  POZIOM 0
  Telefon
  32 605 06 22

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ