• english
 • Mikołajki pod znakiem zabawy!

  Mikołaj parkuje już swoje sanie w Silesii, a my zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z tym wyjątkowym gościem i jego wesołymi pomocnikami 6 grudnia (godz. 12.00–19.00) na plac Śląski.
  Szykujcie dobre humory, bo zapowiada się dzień pełny wrażeń. Pamiątkowa fotka z Mikołajem i słodki upominek sprawią radość każdemu maluchowi.
  A to nie wszystko! Zakładajcie łyżwy i wpadajcie na nasze lodowisko! Bawcie się w rytm energetycznej muzyki na mikołajkowej dyskotece na placu Słonecznym. Tu również czeka na was mnóstwo atrakcji: gry i zabawy zręcznościowe, słodkie upominki, spektakl teatralny „Grinch i Drzewo Elfów”.

  Zapraszamy w godz. 17.00–21.00.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ