• english
 • PRIVATE SALE -20% Z KODEM RABATOWYM: PREMIUM

  TYLKO DLA ZALOGOWANYCH

  Zaczynamy PRIVATE SALE - prywatną wyprzedaż organizowaną tylko dla członków S’portofino Club! Już od 14 czerwca cała nieprzeceniona kolekcja SS19 dostępna 20% taniej, tylko dla zalogowanych. Kod promocyjny PREMIUM będzie aktywny podczas zakupów w salonach stacjonarnych i na www.sportofino.com. Ciesz się nowościami marek premium w swojej garderobie! Akcja trwa do 17 czerwca do północy. Rabat dotyczy nieprzecenionych produktów z kolekcji SS19.

  Wejdź na https://sportofino.com/private-sale lub odwiedź jeden z salonów stacjonarnych i kupuj letnia ofertę w okazyjnej cenie!

  Szukaj w

  Sportofino

  POZIOM 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ