• english
 • Nowe kolekcje marek golfowych w S’portofino

  Które sportowe ubrania są najbardziej funkcjonalne, stylowe i uniwersalne? Zdecydowanie - golfowe. Charakteryzuje je nie tylko wysmakowana estetyka doskonale nawiązująca do najświeższych trendów, ale także zaawansowana technologia gwarantująca niebywały komfort noszenia zarówno na greenie, jak i na co dzień.

  Wystarczy wspomnieć tegoroczną kolekcję prestiżowej marki Chervo, którą przepełnia letnia świeżość i moc najmodniejszych rozwiązań stylistycznych ze sprawdzoną elegancją w tle. Marka stawia na mocne, wyraziste kolory - smaczną malinę, soczysty szafir, głęboki błękit kontrastujące z klasyczną bielą i gustowną żółcią. Wśród printów wyróżniają się niezwykle wyrafinowane interpretacje logotypu Chervo, elegancka, drobna krata oraz moc wiosennych i letnich kwiatów nawiązujących stylistycznie do kultury japońskiej. Wszystko to zamknięte jest w idealnie dopracowanych krojach.

  Poza wykwintną stylistyką, najnowsze kolekcje marek golfowych wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, którą docenią nie tylko miłośniczki i miłośnicy tego sportu, ale także wszystkie osoby poszukujące komfortu na co dzień. Dzięki klasycznym, eleganckim rozwiązaniom odzież golfowa sprawdzi się nawet w biurze!

  Najnowsze propozycje Chervo i innych marek golfowych dostępne są w S’portofino.

  Szukaj w

  Sportofino

  POZIOM 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij