• english
 • Kinowe poniedziałki w Silesii

  W marcowe poniedziałki po zakupach zapraszamy do… kina!

  Marzec w Silesii upłynie pod znakiem dobrego filmu. A to wszystko dzięki kinowym poniedziałkom, podczas których będziemy rozdawać podwójne zaproszenia do Cinema City na seanse 2D. Jak je otrzymać?

  4, 11, 18 lub 25 marca należy zrobić zakupy za min. 100 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i tego samego dnia zgłosić się do Punktu Odbioru Nagród na Placu Śląskim (przy Punkcie Informacji). Każdego dnia trwania akcji pierwsze 100 osób nagrodzimy podwójnym voucherem na seans 2D w Cinema City w naszym Centrum.

   

  Regulamin akcji - tutaj

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ