• english
 • Zimowa wyprzedaż w Silesia City Center

  Hu! hu! ha! Nasza zima z… wielkimi promocjami!

  Wbrew prognozom pogody ogłaszamy, że w tym roku zima jest naprawdę gorąca! W Silesia City Center topnieją ceny, a to oznacza, że… ruszyła zimowa wyprzedaż! Już teraz produkty z kolekcji jesień/zima 2018 kupicie w cenach obniżonych nawet o 50%. Wśród przecenionych artykułów znajdziecie odzież, obuwie, kosmetyki, dodatki, bieliznę, artykuły sportowe, usługi, a nawet wyposażenie domu.

  Informacje o promocjach, jakie czekają na Was w naszym Centrum znajdują się w zakładce Promocje oraz w aplikacji na naszym facebookowym profilu.

  Do wyprzedaży gotowi? Start!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ