• english
 • Karta podarunkowa Silesia City Center

  Informujemy, że 24 grudnia (poniedziałek) nie będziemy prowadzić sprzedaży kart podarunkowych w Punkcie Informacyjnym. Zachęcamy do zakupu kart w pozostałe dni w godzinach otwarcia naszego Centrum.


  A gdyby tak móc samemu wybrać sobie prezent?

  Karta podarunkowa Silesia City Center to idealny pomysł na świąteczny upominek. Taki prezent z pewnością zadowoli osobę obdarowaną – bo sama będzie mogła wybrać, co chce. I to z oferty ponad 300 sklepów znajdujących się na terenie naszego Centrum!

  Karty podarunkowe można kupić w Punkcie Informacyjnym na Placu Śląskim oraz przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – od 30 zł do 1000 zł, bez dodatkowych opłat. Kartę można kupić płacąc gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

  Świąteczne prezenty jeszcze nigdy nie były tak udane!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ