• english
 • Zostań tajnym agentem w Silesia City Center

  Który wielbiciel powieści kryminalnych czy filmów szpiegowskich choć raz
  w życiu nie chciał wcielić się w rolę Sherlocka Holmesa lub Jamesa Bonda
  i przeżyć niezapomnianą przygodę? W dniach 9-26 sierpnia do świata detektywistycznych misji i tajnych agentów zaprosi zorganizowana w naszym Centrum interaktywna wystawa „Top Secret – ściśle tajne”.

  Pssst… Zdradzimy Wam, jak zostać tajnym agentem!

  Dzięki magazynowi szyfrów, tunelowi z wiązkami laserów, a także narzędziom szpiegowskim i replikom rekwizytów, które były wykorzystywane w najpopularniejszych filmach akcji, każdy, kto w dniach 9-26 sierpnia odwiedzi nasze Centrum będzie mógł wejść do ściśle tajnego świata intrygujących zagadek. Co ważne – ta misja może zakończyć się sukcesem. 

  Podczas rozwiązywania zadań istotny będzie czas ich wykonywania. Pierwsze 1000 osób, które pojawią się z kartą konkursową w Punkcie Informacji, otrzyma detektywistyczne gadżety.

  Wystawa „Top Secret – ściśle tajne” odbędzie się w dniach 9-26 sierpnia w godzinach otwarcia naszego Centrum. Atrakcji szukajcie na Placu Śląskim, Placu Tropikalnym, Alei Rudzkiej oraz na I piętrze. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. 

   

   

  Agencie – zgłoś się!

   

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ