• english
 • Jeszcze więcej okazji w S’portofino!

  Latem czas płynie innym rytmem – niestety zdecydowanie szybszym. Ani się obejrzymy, a w kalendarzu znów zawita wrzesień. Właśnie dlatego jeszcze więcej uwagi powinniśmy poświęcić na czerpanie z letnich dni możliwie jak najwięcej przyjemności - na rowerze, w podróży, podczas ulubionych ćwiczeń, na jachcie czy na polu golfowym. W promieniach słońca każda aktywność jest jeszcze przyjemniejsza! To także idealny moment, aby spróbować czegoś nowego. Niezależnie od tego, który sport skradnie Twoje serce w tym sezonie, możesz zaopatrzyć się w sprzęt i ubrania, które są stworzone, by towarzyszyć Ci zarówno na wodzie jak i na lądzie! 

  S’portofino pomoże Ci skompletować idealny strój do każdej aktywności – właśnie rozpoczęła się druga tura przecen! Wśród przecenionych produktów znajdziesz akcesoria rowerowe, ubrania stworzone do gry w golfa, funkcjonalną odzież idealną na rower, a także mnóstwo modowych perełek, które świetnie dopełnią letnie stylizacje. 

   

  Zaszalej na przecenach w salonie stacjonarnym S’portofino lub na sportofino.com. Do zobaczenia! 

   

  Szukaj w

  Sportofino

  120 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ