• english
 • Wystawa prac laureatów Śląskiej Fotografii Prasowej 2017 w Silesia City Center

  Poznaliśmy autorów zdjęć  nagrodzonych w konkursie Śląskiej Fotografii Prasowej 2017! Spośród niemal pół tysiąca zdjęć wybrano 140 prac, które są prezentowane na wystawie w naszym Centrum. Już po raz kolejny uczestniczymy w inicjatywie zrzeszającej profesjonalistów współpracujących z śląskimi mediami.  Konkurs o piętnastoletniej tradycji wyróżniają zdjęcia reporterskie, które często opowiadają historie ludzi i miejsc o wiele lepiej niż umiejętnie napisany reportaż.

   

  Główne cele przedsięwzięcia to promocja regionu oraz dokumentacja wydarzeń i przemian zachodzących wokół nas. Różnorodność Śląska uchwyconą w obiektywie lokalnych profesjonalistów i amatorów możecie oglądać do 23 lipca na Placu Tropikalnym.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ