• english
 • Letnie Premium Selection.

  Letnie Premium Selection. Wybraliśmy najlepsze składniki i połączyliśmy je w zaskakujący sposób. Spróbuj naszych nowych pizz z letniej odsłony Premium Selection: Vege Deluxe, Wieprzowinka na BBQ, Letnia Cukiniada.

  Poniżej opis do deserów:

  Na deser poznaj nową odsłonę szaleństwa. Spróbuj wyjątkowych shake’ów z bitą śmietaną i słodkimi dodatkami: Sweet  Strawberry, Caramel  Crush, Chocolate Power.

  Szukaj w

  Pizza Hut

  5 0
  Telefon
  71 386 15 76

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ