• english
 • Poczuj mistrzowski klimat w Silesia City Center

  To będzie prawdziwe piłkarskie święto dla wszystkich fanów futbolu! Nic tak nie  łączy jak wspólne kibicowanie, dlatego w czasie trwania fazy grupowej Mundialu w naszym Centrum powstanie specjalna strefa rozrywki. Na odwiedzających ją gości czekać będą gry z nagrodami, a w dniach meczów z udziałem reprezentacji Polski – dodatkowe atrakcje.

  Chcecie poczuć iście piłkarską atmosferę? Zapraszamy w dniach 14-28 czerwca na Plac Cynamonowy, gdzie będziecie mogli spróbować swoich sił na wirtualnej murawie. Specjalnie dla fanów mistrzowskich rozgrywek przygotowaliśmy piłkarzyki oraz konsole PlayStation z grą FIFA 18. Warto podjąć piłkarskie wyzwanie, bo możecie wygrać atrakcyjne nagrody!

  19, 24 i 28 czerwca na najmłodszych kibiców czeka szereg dodatkowych atrakcji. W dniach, w których reprezentacja Polski będzie rozgrywała mecze naszą strefę odwiedzą: Adrian Duszak – Międzynarodowy Mistrz Niemiec Freestyle Football 2014 oraz Grzegorz Staśkiewicz – zwycięzca Freestyle Football 2015. Sportowcy zaprezentują światowej klasy widowisko z piłką, a także poprowadzą warsztaty wykonywania trików. Przy stoisku do malowania twarzy każdy kibic będzie mógł przybrać biało-czerwone barwy, a podczas licznych konkursów – wygrać karty podarunkowe do naszego Centrum.

   

  Poczujmy razem piłkarskie emocje!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ