• english
 • Tygiel Smaków w Silesia City Center

  Śniadanie w ogródku, kawa na tarasie, odpoczynek w pokoju rodzinnym, obiad w salonie i spotkanie w kuchni – to idealny plan dnia. I wcale nie trzeba zamykać się w domu, aby go zrealizować. Już wkrótce Silesia City Center zaprezentuje nowe oblicze food courtu, na który składają się urządzone w nowoczesnym stylu strefy, dzięki którym każdy klient poczuje się jak w domu.

  Tygiel Smaków to nowa marka pod skrzydłami Silesia City Center, która posiada własne logo. Pod tą nazwą zostało utworzonych pięć stref: Ogródek, Taras, Pokój rodzinny, Salon i Kuchnia. Każda z nich ma własną paletę kolorystyczną oraz różnorodne umeblowanie: w Pokoju rodzinnym znajdą się wygodne kanapy, zaś w Kuchni wysokie stoły z barowymi hokerami. Łącznie na klientów będzie czekać aż 330 miejsc siedzących. Każda ze stref będzie wyposażona również w specjalne lampy ledowe świecące w systemie day-night, które po zmierzchu dają barwę zbliżoną do światła dziennego. Dla wygody przy stolikach pojawią się wejścia USB oraz gniazdka, dzięki którym klienci będą mogli bezpłatnie doładować telefon czy komputer. Istotnym elementem architektonicznym będą powierzchnie akustyczne pochłaniające dźwięki: tapeta akustyczna, ściana obłożona specjalnymi płytami oraz żagle w centralnym punkcie sufitu.

   

  Na uwagę zasługują również udogodnienia dla rodziców. W Tyglu Smaków znajdą oni kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków czy mleka, a także specjalne krzesełka dla dzieci, które można przenosić pomiędzy strefami. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych: placu zabaw z telewizorem, na którym wyświetlane będą bajki czy zjeżdżalni z wieżą, której projekt nawiązuje do szybu kopalnianego. 

  udostępnij

  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

  SILESIA CITY CENTER

  NEWSLETTER


  Zapisz się do naszego bezpłatnegonewslettera,

  aby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi

  promocjami i wydarzeniamia w galerii Silesia.